Монтаж та ремонт холодильних вітрин Львів

Успіх будь-якої справи будується на якісному обладнанні і надійних постачальників. Ці два фактори навіть в найскладніші часи можуть врятувати і не дати прогоріти. Компанія «Пралхолд» знає, як часом потрібна підтримка – не тільки моральна, а й технічна. .Довгі роки наша фірма здійснює монтаж і ремонт морозильних і холодильних вітрин . Ми знаємо, що від наших послуг залежить не тільки якість продукції, але і репутація наших клієнтів. Багаторічний досвід, швидке реагування на поломку і довгострокова гарантія дозволяють замовникам бути впевненими в послуги, що надаються не тільки по сервісному обслуговуванню, а й ремонту холодильних вітрин.

ЩО ТАКЕ ХОЛОДИЛЬНА ВІТРИНА

Холодильні вітрини для магазину є теплоізольованим обладнанням, призначеним для демонстрації та реалізації виставленого товару. Температура всередині пристрою автоматично регулюється за допомогою холодильного агрегата. Для того, щоб купити холодильну вітрину, треба передбачити безліч параметрів. Лише вірно визначивши площу приміщення і мета використання обладнання, ви зможете зробити правильний вибір. Вам варто знати, що холодильні вітрини підрозділяються на низько-, середньо-і високо температурні, а також комбіновані. Для ковбасних і молочних виробів, а також сирів більше підходить середній температурний режим. Напої і готові страви зберігаються в високотемпературних холодильних вітринах, а комбіноване обладнання вибирають для демонстрації кондитерських виробів. Низькотемпературні морозильні вітрини відмінно підходять для зберігання риби та м’яса, морозива і масел. При виборі морозильних вітрин для магазинів варто бути особливо уважним – легко можна потрапити на неякісне обладнання.

ЩО ВХОДИТЬ У лагодження холодильних вітрин ВІД КОМПАНІЇ «Пралхолд»

Холодильні вітрини купити у Львові не складно – куди складніше потім знайти грамотного фахівця з підтримки стану технікі. Компанія «Пралхолд»  впевнено представляє себе на ринку холодильних вітрин – цьому сприяють кваліфіковані кадри і любов до своєї справи. Ми виробляємо ремонт:

низькотемпературних вітрини (-18 / -12ºС);

среднетемпературних вітрин (0 / + 8ºС);

високотемпературних вітрин (+8 / + 15ºС);

комбінованих холодильних вітрин (-6 / + 6ºС);

холодильних вітрин, призначених для зберігання кондитерських виробів;

морозильних вітрин, призначених для зберігання риби;

холодильних вітрин, призначених для зберігання готових виробів (піца, суші);

морозильних вітрин, призначених для зберігання вагового морозива;

настільних холодильних вітрин;

торгових холодильних вітрин.

Знання про будову холодильного і морозильного обладнання дозволяють фахівцям компанії «Пралхолд» проводити ремонт вітрин-прилавків різних видів від вітчизняних і зарубіжних виробників. Якщо ви не дотримуєтесь елементарних правил експлуатації холодильної та морозильної вітрини, то техніка підведе вас. Компанія «Пралхолд» допоможе з заміною контролера, компресора, капілярної трубки, фільтра, а також заправкою фреоном. Яка несправність може вразити холодильний пристрій:

витік фреону в контурі холодильної вітрини;

вихід з ладу мікродвигуна обдування конденсатора, випарника, компресора або автоматики його захисту;

закупорювання капілярної трубки.

 З компанією «Пралхолд» ви можете не переживати за якість продукту – ми швидко, а головне, якісно визначимо поломку і усунемо її.

Грамотно ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОПОМАГАЄ УНИКНУТИ ПОЛОМОК

При відсутності кваліфікованого технічного обслуговування холодильні та морозильні вітрини можуть вийти з ладу. Причин тому кілька. По-перше, багато власників магазинів і кафе, прагнучи заощадити на покупці ще однієї вітрини, намагаються завантажити товар по-максимуму. Однак перезавантаження значно зменшує термін експлуатації. Пам’ятайте, що продукція повинна займати не більше 15 см від піддону! По-друге, холодильний агрегат вітрини не справляється з роботою, якщо температура в магазині або кафе перевищує 25ºС. Тримайте під контролем температурний режим приміщення. По-третє, при відсутності регулярних перевірок холодильних вітрин можна з легкістю позбутися обладнання. Візьміть за правило раз на місяць викликати фахівців, які зможуть, наприклад, прочистити конденсатор або підлити фреон в систему агрегата. Які послуги надає компанія «Пралхолд» в рамках комплексного технічного обслуговування:

обстеження блоку випарника, дренажної системи, радіаторних пластин конденсується батареї на наявність закупорювання та їх ліквідацій;

промивання очищення конденсаторних блоків;

обстеження блоку вентилятора в цілому, його очищення;

забезпечення надійності кріплення блоку вентилятора, контактів проводки;

перевірка всіх органів управління на наявність витоків, а також цілісності термоізоляції;

заміри тиску холодоагенту в контурах.