Холодильники американського бренду Вірпул відрізняються надійністю конструкції і великою кількістю електроніки. Незважаючи на перевірену часом якість, через природного зносу деталей або недбалого ставлення власників рефрижератори цієї марки час від часу ламаються. У більшості випадків несправності можна усунути  за умови своєчасного звернення до компетентного фахівця ремонт холодильників Whirlpool Львів обходиться недорого. Головне – не помилитися з вибором сервісного центру. Виклик майстра «Пралхолод» дозволить вам швидко і з мінімальними витратами позбутися проблем з технікою Вірпул.

Потрібен оперативний ремонт холодильників Whirlpool на дому, з гарантією, без накруток за швидкість виконання робіт і переплат за комплектуючі? Телефонуйте за номером який бачете на сайті! Працюємо щодня без перерв і вихідних!

Особливості холодильників Whirlpool

Популярність побутової техніки Whirlpool пояснюється її довговічністю, невибагливістю у догляді і широким функціоналом. При цьому виробник постійно впроваджує інноваційні розробки холодильної галузі, що дозволяє підвищувати енергоефективність приладів, а також збільшувати корисний об’єм камер без шкоди для дизайну.

Ремонт холодильників Whirlpool на практиці довели свій солідний експлуатаційний ресурс, але і вони не позбавлені вад. Найбільш уразливими вважаються наступні системи:

  • Модуль електронного управління (чутливий до перепадів напруги)
  • Компресор морозилки (ламається частіше за інших вузлів, особливо в моделях ART 917 і ARZ 535)
  • Дверцята (швидко просідають)

Дотримання рекомендацій виробника дозволяє техніці успішно подолати гарантійний термін і продовжувати радувати власника безаварійною роботою. Як показує практика, після закінчення 5-7 років багато деталей приходять в непридатність, і холодильник ламається.

Поширені неполадки холодильників Whirlpool

В основному звернення від жителів пов’язані з тим, що холодильник Whirlpool не включається, погано холодить або тече.

Холодильник Whirlpool Не вмикається

Ця категорія об’єднує неполадки наступних видів:

  • Прилад не включається, але лампочки горять
  • Пристрій не працює і світло не загоряється
  • Двигун запускається, але через кілька секунд відключається

Такі проблеми характерні для холодильників Whirlpool з системою No Frost серій BSNF 8121 OX, WBM 246 і WBE 3714 W. Неполадки є ознаками дефектів терморегулятора, нагрівальних тенів або таймера. У таких випадках ремонт пов’язаний з перевіркою справності датчиків і заміною що вийшли з ладу запчастин.

Якщо ж до перерахованих вище ознаками додалися темні маслянисті плями на підлозі, значить, збій в роботі пристрою пов’язаний з несправністю двигуна-компресора: серйозна поломка, для усунення якої потрібна професійна апаратура і новий, оригінальний вузол, тому своїми руками виправити її не можна.

Холодильник Whirlpool погано холодить

Підвищення температур може спостерігатися як в одній з камер (холодильної, морозильної), так і у всіх відсіках відразу. Найбільш ймовірні причини:

  • залипання реле
  • несправність вентилятора
  • замикання компресора
  • поломка випарника

Дефект холодильного контуру (засмічення фільтрів, капілярних трубок, витік фреону)

Для виявлення першопричин порушень температурного режиму необхідна глибока діагностика. Ремонт поломок перших двох видів не викликає труднощів навіть у майстрів-самоучок, а ось заміна компресора або лагодження холодильного контуру вимагає залучення кваліфікованого фахівця. Тільки професіонал може підібрати двигун потрібної потужності і коректно його підключити, а також, при необхідності, на дому замінити пошкоджені трубки і правильно заправити фреон в холодильник.

Холодильник Whirlpool тече

Освіта калюж вказує на неполадки декількох видів:

Несправність дренажної системи (засмічення зливного отвору, тріщини бачка)

Дефекти датчиків температур

Псування ущільнювальної гумки

текти фреону

У таких випадках слід надати холодильника «першу допомогу»: розморозити, прочистити слив дренажу, збільшити значення на термодатчику. Якщо подібні маніпуляції не допомогли позбутися калюж, поява вологи вказує на серйозні поломки, відремонтувати які під силу тільки вузькопрофільного фахівця.

Чи можна швидко відремонтувати холодильник Вірпул?

Так, якщо прилад потрапив в руки до експертів «Пралхолод». Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє швидко, якісно і з гарантією обслуговувати холодильники будь-яких марок і країн виробників, в тому числі і техніку Whirlpool.