Якщо вам набридли перебої з гарячою водою, задумайтеся про придбання такого пристрою, як бойлер. Він допоможе вам забути ці проблеми раз і назавжди!

Ми ж, якщо ви дозволите, візьмемо на себе якісну установку бойлера і проведемо всі належні роботи в найкоротші терміни, дотримуючись необхідних правил безпеки.

Ви завжди можете зателефонувати нам і домовитися про виїзд нашого майстра!

Ремонт бойлера Львів та встановлення бойлерів в квартирі і приватному будинку

Отже, ви вирішили придбати бойлер. Перш ніж визначитися з моделлю і способом установки, переконайтеся, що врахували основні рекомендації професіоналів. Не важливо, чи плануєте встановити бойлер самостійно або звернутися до майстра, поради фахівців допоможуть уникнути помилок і переробок. Ви отримаєте рішення проблеми і новий рівень комфорту.

Якщо ви – фахівець в цій справі, то встановити бойлер після його придбання можете самостійно. В іншому випадку краще довірити його професіоналам. Чому? Тому що невміла самостійна установка може привести до дуже сумних наслідків, від падіння приладу до удару струмом та затоплення квартири.

Майстри нашої компанії готові за півтори години встановити бойлер. У перелік їх роботи входить: монтаж кріплень, кабелю (при високій потужності бойлера) і їх перевірка, перевірка роботи побутового приладу. Звертайтеся, ми будемо раді вам допомогти!

Бойлери  відносяться до приладів, які відчувають колосальні навантаження, що впливають на якість їх роботи і термін служби. До таких агресивних чинників, здатним погіршити роботу техніки, відносяться:

Постійні перепади температур в приміщенні.

Низька якість проточної води, яка залишає на нагрівальних елементах відкладення у вигляді кальцієвих наростів і нальоту.

Неправильна експлуатація.

Установка такого приладу з технічними порушеннями і т.д.

Водонагрівальна техніка вимагає не тільки грамотної установки висококласними фахівцями, а й регулярного профілактичного обслуговування, в ході якого можуть бути виявлені утворилися з часом і непомітні неозброєним поглядом дефекти.

Наша компанія не перший рік здійснює ремонт бойлерів Львів, і зарекомендувала себе, як фірма зі штатом фахівців найвищого рівня.

Ми здійснюємо не тільки ремонт бойлерів Львів, але і установку будь-яких водонагрівальних систем з гарантійним і після гарантійним обслуговуванням, а також реалізуємо бойлери будь-яких модифікацій. Звернувшись до нас, можете бути впевнені в професіоналізмі кожного із співробітників, які зі знанням справи відносяться до своєї професії. Співпраця з нашою компанією принесе вам виключно позитивні емоції, так як ми розбираємося в тому, чим займаємося і любимо свою справу!

Детальніше: https://www.pralholod.com.ua

Телефонуйте: 

(068) 925 71 27
(095) 192 94 30
(063) 289 14 16