Відремонтуємо сушильну машину! Швидко та якісно

Компанія «Пралхолод» візьметься за ремонт сушильної машини в будь-який зручний для вас час! Ви з легкістю підберете оптимальний час виклику, щоб ремонт сушарки на дому жодним чином не завадив вашим особистим справам. А заявки від потенційних клієнтів на сайті приймаються цілодобово!

Якщо ваша сушильна машина почала приносити якісь незручності, оформляйте замовлення прямо зараз! Техніка буде відремонтована вже через добу, а ви зможете експлуатувати сушку в колишньому режимі. Наш сервісний центр завжди цінує час своїх клієнтів. Тому усі послуги ми надаємо максимально оперативно і, що важливо, якісно!

Ремонт сушильної машини Львів на дому

Чому ламається сушка одягу

Ті чи інші проблеми не завжди викликані якоюсь технічною поломкою. Сушильна машина часто дає збої через неправильну експлуатацію користувачем. Перш ніж викликати майстра, переконайтеся, що ви вибрали коректний режим, що не перевантажили пристрій і добре закрили дверцята. Також на функціональність сушки впливає нестабільність електромережі і занадто висока вологість в кімнаті. Якщо ж всі зазначені умови дотримані, але машинка все одно працює погано – телефонуйте в компанію «Пралхолод». Швидше за все, ваш пристрій дійсно потребує уваги професіонала.

Серед поширених несправностей наші фахівці виділяють наступні:

Згорілий трубчастий електронагрівач (ТЕН) або температурний датчик. У разі підтвердження поломки проводиться заміна комплектуючих.

Вийшов з ладу вентилятор. Потрібна заміна його двигуна або ж самої запчастини.

Пошкодження ланцюга харчування Тена. Можливий ремонт контактів.

Забився повітропровід або зливний шланг сушильної машини. Досить прочистити елементи.

Для того, щоб будь-яка з поломок була ліквідована раз і назавжди, потрібно довірити справу досвідченим фахівцям. Телефонуйте в нашу майстерню: професіонал проведе ретельну діагностику і ремонт сушильної машини.

Полагодимо сушилку в будь-якій точці міста!

Компанія  «Пралхолод» прибуде до вас додому в найкоротші терміни! Якщо потрібна переустановка деталей, при ремонті сушки будуть використані тільки нові і фірмові запчастини, які відповідають бренду вашої сушильної машинки. Всі комплектуючі на нашому складі сертифіковані і мають гарантію виробника.

Телефонуйте до нашого менеджера для детальної консультації або ж відразу відправляйте заявку, вказавши необхідні відомості.