Майстерний ремонт пральних машин Ардо Львів в день дзвінка

Компанія «Ремтех» на ряду з численними послугами здійснює ремонт пральних машин Ардо Львів. Ми надаємо комплексний сервіс: діагностуємо, ремонтуємо пральні машини на дому, поставляємо запчастини до них. Дружний колектив майстрів-професіоналів впорається з будь-якою несправністю пральної машини Ардо в найкоротші часові терміни. Наш майстер прибуде на місце поломки пральної машини в день виклику і полагодить її.

Чому варто звернутися за ремонтом пральної машини саме до нас?

Ми усуваємо поломки різної складності – від заміни підшипників до прошивки модулів управління

Наші майстри безкоштовно виїжджають в усі райони Львова

Можливість термінового ремонту пральної машини в день заявки

Паралельно з послугами ремонту ми пропонуємо широкий вибір запчастин для пральних машин

На всі види ремонту ми даємо офіційну гарантію до 12 місяців!

Найпопулярніші моделі машинок для ремонту

Нижче представлені моделі пральних машинок, які найбільше схильні до ремонту. Перегляньте список цих моделей, якщо Ви володар машинки даного модельного ряду не переживайте! Ви звернулися до фахівців. У нашій компанії будь-яка модель пральної машини знайде свого майстра.

В ході довгої та інтенсивної експлуатації пральної машини Ардо виникають різного роду несправності, які здатна усунути наша компанія. Ми проведемо професійну діагностику і виявимо поломку. Як показує наша практика, здійснити ремонт можна за один візит майстра, лише в деяких, досить рідкісних випадках, пралку доведеться везти до нас в сервіс.

Поширені несправності пральних машин Ardo

потрібна заміна підшипників, ременя

поломки, пов’язані з низькою якістю водопровідної води (в основному накип на поверхні тена, яка і є причиною виходу тена з ладу)

в деяких випадках потрібно замінити насос

перебої в електроенергії і скачки напруги в мережі негативно впливають на працездатність різних елементів електричної схеми пральної машини. У деяких випадках це блокування люка пральної машини, в інших – вихід з ладу модуля пральної машини.

При експлуатації пральної машини одним з найважливіших правил є дотримання ваги білизни при пранні. Чи не складно перевантажити машинку зайвою вагою, що позначиться на працездатності багатьох деталей пральної машини. Так, перевантаження впливає на передавальний ремінь, який згодом вимагає заміни. Через перевантаження може постраждати двигун пральної машини, який спочатку був розрахований на певні навантаження.

Якщо в ході роботи пральної машини Ардо виявляються несправності: пральна машина не заливає чи не зливати воду, не віджимає, деренчить або не включається – сміливо телефонуйте в нашу майстерню, ми виправимо будь-яку поломку!