Компанія «Ремтех» готова на професійному рівні надати послуги з ремонту пральних машин Арістон. Ми полагодимо пральну машинку в будь-якому районі Львова в день Вашого звернення, на надані послуги дамо гарантійне зобов’язання.

Чому за ремонтом пральної машини Арістон варто звернутися до нас?

Наші майстри працюють за викликом у всіх районах Львова.

Ми здійснюємо ремонт абсолютно будь-якої складності – від заміни підшипника до пайки модуля управління.

Ми усунемо практично будь-який вид несправності пральних машинок Ariston в день дзвінка!

У нашій компанії будь-яка модель пральної машини знайде свого майстра.

Основні несправності в автоматичних пральних машинах Ariston Hotpoint

  • несправність насоса (потрібний ремонт або заміна насоса)
  • потрібна заміна підшипників (з’являється сторонній шум в процесі прання)
  • несправність електроніки (вихід з ладу модуля управління пральної машини)

Основною проблемою в ході експлуатації пральної машини Арістон, втім, як і будь-який інший марки, є людський фактор. Перед пранням люди забувають перевіряти вміст кишень, тим самим піддаючи засмічення фільтри, шланги та насоси різними сторонніми предметами. Тому, найпростіший ремонт можна запобігти, якщо перед пранням перевірити вміст білизни на відсутність монет, шпильок, поліетилену та інших «зайвих» речей побуту. У разі засмічення і виходу з ладу окремих деталей немає приводу для занепокоєння. Така проблема вирішується швидко і на дому, в крайньому випадку, прання доведеться відкласти на кілька годин до приїзду майстра.

Ще однією ключовою поломкою в експлуатації пральної машини є підшипник. Саме підшипники в більшості випадків вимагають заміни. Перш за все, це є наслідком інтенсивного користування пральною машиною і частими перевантаженнями білизни. Несправність підшипників виявити досить просто – з’являється сторонній звук в стадії віджиму. В цьому випадку майстерня «Ремтех» рекомендує викликати майстра для заміни підшипників, тому що в подальшому це загрожує пошкодження інших деталей пральної машини, що істотно підвищить вартість ремонту.

У будь-якому випадку, намагайтеся дотримуватися правил експлуатації, пральна машина – ваша помічниця, і чим дбайливіше ви до неї ставитеся, тим довше вона прослужить! Якщо все ж пральна машина потребує ремонту, сміливо звертайтеся в майстерню «Ремтех»!