Сучасна побутова техніка дозволяє господаркам відчути себе принцесами, навіть при виконанні важких домашніх обов’язків. Тим сумніше стає спуск на грішну землю, якщо раптом відмовляє пральна машина.

Терміново перевіряємо, а чи є електрика в розетці? А вода в крані? Якщо ваші спроби не привели до реанімування техніки, пора звертатися до професіоналів.

Які несправності пральних машин трапляються найчастіше

Дуже часто через квапливості чи неуважність господині, невеликі речі потрапляють повз барабана машини. При включенні техніки лунає неприємний характерний шум, так як предмет, при обертанні барабана, затягується всередину пристрою. Не намагайтеся самостійно дістати річ, щоб не отримати головний біль з порушенням роботи іншого механізму машини.

З плином часу може забитися зливний отвір машини, майстер усуне засмічення.

Пральна машина може просто не включитися, при натисканні на кнопку команди. Якщо ви переконалися в справності штепсельної вилки і в будинку є електрика – ласкаво просимо до компанії Пралхолд.

Якщо машина не гріє воду вам необхідно замінити ТЕН. Запчастини до будь-яких видів пральних машин до ваших послуг в нашому сервісі.

Пральна машина може безперервно заливати і зливати воду. Необхідно звернутися в центр сервісного обслуговування, поки ваш лічильник по холодній воді не став зашкалювати.

Може не запускатися цикл прання. Буде потрібно ремонт або заміна датчиків.

Є багато інших причин викликати майстра: чи не наливається вода, не подається порошок, машина трясеться під час роботи, приводячи в жах сусідів. Всі ці несправності вимагають втручання професіонала. Ви переконалися, що виклик майстра вам просто життєво необхідний.

Телефонуйте нашим операторам – вони і проконсультують, і візьмуть заявку на ремонт або установку пральної машини індезіт. На всі виконувані роботи надається гарантія. Зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Контакти», Ви можете замовити виїзд майстра для діагностики, ремонту або установки і підключення пральної машини на будинок.