Витяжка не дає диму, випарів і запахів розійтися по всій квартирі. Так як ми постійно користуємося газовими або електричними плитами, немає нічого дивного в тому, що витяжка рано чи пізно виходить з ладу. Ми займаємося ремонтом і обслуговуванням будь-якої побутової техніки Львів. Якщо вам необхідний ремонт кухонної витяжки на дому Львів, телефонуйте!

Якщо витяжка перестала усувати запахи, почала сильно шуміти, відмовляється переключитися на інші швидкості, не хоче включатися, значить вона потребує ремонту. Довіряйте така справа тільки професіоналам, інакше є ризик погіршити поломку, що викличе подорожчання роботи.

Після того, як ви залишите заявку, майстер приїде протягом години або в зручний для вас час. На всі роботи і запчастини він залишить гарантію.

Перед роботою, фахівець проводить діагностику, з’ясовує причини несправностей і точний обсяг робіт. Вартість роботи залежить від складності ремонту та марки приладу.

Ремонт кухонних витяжок Львів

Наші фахівці можуть усунути неполадки будь-якої складності в найкоротші терміни. У нас на складі є всі необхідні запчастини. Майстри користуються тільки новітнім обладнанням.

У більшості випадків в ремонт кухонної витяжки входить:

Заміна проводки або двигуна

читка сітки

Відновлення контакту проводів

Заміна вилок, проводів. Фільтрів, лампочок, індикаторів, електроніки, сенсора і інших деталей.

Коли майстер закінчить роботу, він протестує прилад у всіх режимах, дасть поради про те, як максимально продовжити термін служби приладу, випише гарантійний талон на свою роботу і на встановлені деталі.

Ремонт кухонних витяжок, ми займаємося комплексним обслуговуванням побутової техніки у Львові. Наша компанія – один з лідерів ринку. У нас можна замовити профілактичне обслуговування побутової техніки. З юридичними особами можемо працювати за договором і безготівковим розрахунком. Телефонуйте!