Навіть якісна, довговічна побутова техніка потребує обслуговування і професійному ремонті. Авторизований сервісний центр «RemTeh» у Львові надає послуги кваліфікованих фахівців, в тому числі виїзд майстра особисто до Вашого розташування. Протягом 10 років «РемТех» залишається лідируючим сервісним центром Львова.

Досвідчений персонал проводить детальну діагностику, усуває будь-які несправності. Вбудована техніка, холодильники, електричні плити, пральні і посудомийні машини, водонагрівачі, кухонні комбайни – це далеко не весь перелік обладнання, з яким успішно працюють наші фахівці.

Сервісний центр авторизований основними світовими виробниками побутової техніки, що черговий раз підтверджує високу якість обслуговування. Всі майстри компанії проходять спеціальне навчання, мають навички роботи зі складними сучасними приладами. Багаторічний досвід в поєднанні з хорошим оснащенням ремонтної бази дозволяє вирішувати практично будь-які завдання.

Щодня кваліфіковані менеджери приймають заявки на установку, настройку, ремонт побутової техніки Львів або інший вид обслуговування. Звернутися за допомогою майстрів можуть не тільки жителі Львова, але також населення всього регіону. У більшість випадків ремонт посудомийних, пральних машин, холодильників, електроплит, водонагрівачів, вбудованих приладів та іншого обладнання проводиться прямо у Вашому житловому приміщенні.

Особливу увагу керівництво центру приділяє якості і швидкості надання послуг. Партнерів із сервісного обслуговування (майстерень), які працюють за прямими контрактами з виробниками, зовсім не багато. Лише одиниці можуть гарантувати клієнтам швидкий і успішний ремонт. «RemTeh» – це штат досвідчених професіоналів, сучасна ремонтна база, фірмові комплектуючі, демократичні ціни. Ми прагнемо зробити обслуговування максимально зручним, тому зводимо тривалість ремонту до мінімуму. Звертаючись до нас, ви економите не тільки гроші, але і час!

Довіра клієнтів – особлива цінність для фахівців «RemTeh. Ми дорожимо діловою репутацією, тому вважаємо пріоритетом якість обслуговування. Скорочуючи терміни, пропонуючи доступні ціни, гарантуючи повноту і довговічність робіт, центр залучає все нових замовників.