Всім відомо, що без гарячої води в будь-якому будинку дуже погано. Централізоване водопостачання дуже часто відключають на літній період. Вихід з цієї ситуації є  установка бойлера. В даний час вибір електричних водонагрівачів на ринку електрообладнання досить широкий.

Ви можете встановити бойлер Львів своїми руками, а можете звернутися до фахівців. Звичайно ж, якщо проводиться самостійна установка бойлера, ціна установки для вас не буде принциповою, зате, якщо потім виникнуть проблеми, вартість переробки може виявитися велика. Якщо ж роботу будуть виконувати професіонали, то за невелику плату ви зможете отримати гарантію і право на сервісне обслуговування.

Встановлення бойлера Львів

Розглянемо види водонагрівачів: вони діляться на два типи: це накопичувальні і проточні нагрівачі. Так, в накопичувальних нагрівачах вода нагрівається в ємності, а коли нагріється до певної температури, нагрівальний елемент відключається.

У проточних бойлерах ви отримуєте гарячу воду після відкривання крана. Проточні водонагрівачі називають ще нагрівачами миттєвої дії, а з накопичувальним бойлером доведеться чекати, коли нагріється вода.

Також існують ще й бойлери непрямого підігріву. У разі, якщо встановлено двоконтурний опалювальний котел, який працює тільки на опалення, то для гарячого водопостачання зазвичай використовується підключення бойлера непрямого нагріву. У таких випадках вода нагрівається в бойлері, це пріоритетно по відношенню до опалення. У кожного виду бойлерів є свої плюси і мінуси.

Перед початком робіт по установці бойлера необхідно вибрати місце для його установки. Накопичувальні бойлери зазвичай встановлюють в туалеті. Це зручно, так як значно полегшує підключення бойлера до водопроводу, тому що по плануванню більшості квартир ванна кімната і кухня знаходяться поруч. Таким чином, і всі крапки споживання гарячої води знаходяться на одній лінії поряд один з одним. Якщо кухня знаходиться в стороні, то необхідно встановити невеликий проточний бойлер.

Пам’ятайте, що установка бойлера своїми силами вимагає відповідального і професійного підходу. Потрібно врахувати кожну деталь. Не можна використовувати витратні матеріали, які не призначені для гарячого водопостачання: гнучкі гофровані, кисневі і поливні шланги, звичайні розетки і електропровід, схема підключення водонагрівача до водопроводу повинна здійснюватися спеціальними шлангами.

Накопичувальний бойлер, як правило, має потужність не менше 2.5кВт,. Тому при його установці необхідна потужна проводка. Такий бойлер бажано підключити до мережі через 2-х полюсний автомат на шістнадцять ампер. Установка бойлера також вимагає серйозної кріпильної фурнітури. Для невеликої родини оптимальний обсяг бойлера від 30-50 літрів. Щоб уникнути затоплення сусідів необхідно надійно закріпити водонагрівач. Бойлер потрібно закріплювати з урахуванням можливості подальшого його обслуговування.

Відстань від верхньої частини водонагрівача до стелі повинна бути не менше 15 см. Закріпивши на стіні бойлер, можна приступати до підключення подачі холодної води і системи подачі гарячої води до точок водозабору. Професійна установка бойлера допоможе надалі уникнути таких неприємностей, як неправильне підключення і текти.

Замовити встановлення бойлера Львів телефонуйте!