Будь-який сучасний чоловік знає, скільки коштує його робочий час. І ніхто не погодиться «підробляти посудомийкою», навіть у себе вдома. Набагато вигідніше встановити посудомийну машину, інвестиції в яку окупляться як мінімум двічі. Перший раз – тому що на роботі можна за аналогічний час заробити більше, ніж «зекономиш» на придбання побутової техніки та ручному митті посуду. Другий раз – на збереженні «самого себе», тобто своїх нервів, сил і здорової шкіри. Це очевидні міркування. Важливо не упускати при цьому, що установка посудомийної машини є не менш важливою і корисною інвестицією, ніж її придбання.

Чому краще довірити установку посудомийної машини у Львові фахівцеві?

Професійна підготовка необхідна для виконання більшості технологічних робіт, навіть таких простих, як  здавалося б, як підключення нової побутової техніки. При самостійному встановленню посудомийної машини її власник ризикує зробити помилки, виправлення яких обійдеться значно дорожче, ніж виклик майстра. наприклад:

Електроживлення. Електричні пристрої включають в електричні розетки. Логічно? Так. Правильно? Ні, якщо мова йде про встановлення посудомийної машини! У більшості будинків побутова електромережа виконана без заземлення, з використанням кабелів різного перетину, в тому числі неприпустимо маленьких. Створюючи додаткове навантаження на мережу, можна спровокувати коротке замикання, при якому згоріти, в гіршому випадку, може не тільки посудомийка. Тому професійне підключення завжди починається з проведення виділеної електромагістралі, від розподільного щита до посудомийної машини.

Гідросистема. Можна самостійно підключити забір води з крана і злив відпрацьованої рідини в каналізацію? Так. Легко при цьому домогтися повної гідроізоляції? Ні. Досвідчений майстер знає, як не допустити протікання і підтікань, а заодно і неприємного запаху, який цілком можливий при неправильній врізці в каналізацію.

Зауважте, що виробники і продавці побутової техніки надають великого значення грамотному, професійному підключенню своєї продукції в будинках і офісах клієнтів.

Що входить в послугу з встановлення посудомийної машини?

Ми виконуємо установку посудомийних машин «під ключ», тобто наш майстер зробить все, що буде потрібно для безпечного підключення Вашої посудомийки, перевірить її в дії і проконсультує як краще їй користуватися, щоб вона служила якомога довше. Зокрема буде зроблено:

  • Вирівнювання і вбудовування. Посудомийна машина – техніка досить чуйна. Для ефективної роботи необхідно встановити її строго горизонтально. Крім того, якщо модель вбудована, потрібно простежити за дотриманням певних зазорів навколо посудомийки і провести комунікації (шланги для води і електричні дроти).
  • Підведення води. Навіть при самому частому митті посуду в домашніх або офісних умовах велику частину часу машина не діятиме. Тому можна уникнути постійного тиску водопровідної води на клапан посудомийки, встановивши запірний кран. Залежно від ситуації і побажань клієнта, майстер вріже в трубу трійник-водовідведення з краном, або підключить трійник з кутовим краном на гнучку підводку.
  • Зливання води. Краще забезпечити прямий, герметичний злив в каналізацію, який дасть гарантію від вогкості і неприємних запахів. Але в деяких випадках можна обійтися закріпленням зливного шланга на раковині або ванній.
  • Електропостачання. Виділена електролінія від роздаткового щита до посудомийної машини захистить встановлюється техніку від коротких замикань і стрибків напруги. Автоматична «пробка» (вимикач на 16А) безпечно спрацює, і для продовження автоматичного миття посуду буде досить натиснути кнопку. Пряме включення в розетку, для порівняння, може закінчитися ремонтом або пожежею.
  • Тестування і консультація. Завершивши свою безпосередню роботу, майстер обов’язково перевірить посудомийку в дії (без завантаження посуду) і проконсультує власника, давши рекомендації по правильній експлуатації машини.