На відміну від посудомийних машин, холодильники Zanussi отримали велику популярність, включаючи Львів. Це говорить багато про що, особливо про те, що ціни на ці товари значно нижче конкуруючих виробників, а якість – на такому ж рівні. Але, як і будь-яка інша побутова техніка, холодильники можуть ламатися, і якщо, пральну машину можна викинути, то з холодильником будуть проблеми.

Ремонт холодильників Zanussi на дому Львів

Наш сервісний центр займається ремонтом холодильників zanussi вже довгі роки. За такий довгий період, ми навчилися робити ремонт на дому, тим самим позбавляючи турбот клієнта, і нашу кур’єрську службу. Це так само дозволило істотно знизити ціни на ремонт, а так само терміни. Тепер термін ремонту залежить тільки від Вас. У будь-який зручний для клієнта час, майстер приїде, швидко і якісно здійснить всі ремонтні роботи.

Отже, які ж основні несправності, можуть бути причиною виклику майстра?

Якщо Ваш холодильник перестав охолоджувати в штатному режимі, тобто став сильніше морозити, або навпаки, перестав нормально охолоджувати – то проблема можлива в несправному компресорі (двигуні), або ж у відсутності холодоагенту. Всі ці проблеми легко усунуть наші майстри.

Так само дуже поширена проблема холодильників zanussi – це порвалися гумовий ущільнювач. Через появу отворів, між дверцятами холодильника, всередину може потрапляти тепле повітря, внаслідок чого продукти харчування можуть зіпсуватися. Щоб не допустити цього, акуратно закривайте двері, і намагайтеся не грюкати ними.