Морозильна камера призначена для заморожування продуктів харчування і довгого зберігання. Морозильна камера це такий же холодильник з дверцятами єдине у нього одна велика камера для заморозки. Також камери бувають вертикальними і горизонтальними.
За продуктивністю холоду в морозильній камері лідирує камера з системою заморозки NO Frost, тому що вся камера з усіма полками заморожується одночасно і рівномірним заморожуванням.
Морозильні камери необхідно розморожувати хоча б 1 раз на рік, ця процедура має на увазі осушку всієї камери від льоду і неприємних запахів.
Правильна робота морозильної камери має на увазі включення і відключення компресора, тобто набір заданої температури і викл.
Ремонт морозильної камери Львів може призвести тільки фахівець з великим досвідом в цій послузі. Варто пам’ятати, що скупий платить двічі. Морозильна камера вимагає до себе великої уваги, не можна довго тримати відкриті двері, електричний провід вилка і розетка повинні бути в хорошому стані і щільно прилягати одне до одного.
Одна з найбільш поширених поломок морозильних камер є витік фреону.
Як вона відбувається?
Все просто коли ми розморожуємо морозильну камеру, немає часу чекати коли камера сама розморозиться. І тоді в хід йдуть різні способи прискореної оттайки, гаряча вода в каструлях, колупання ножами кромки льоду.
У цих випадках відбувається розгерметизація системи, де проходить фреон і тоді ремонт неминучий. Якщо побачили пробій системи необхідно терміново вимкнути морозильної камери, так як волога потрапить всередину фреонової системи і це може привести до виходу з ладу двигуна компресора.