Побутова техніка Самсунг є однією з найбільш затребуваних , тому її ремонт не є винятком. У разі поломки ми готові запропонувати своїм клієнтам якісний і професійний ремонт холодильників Самсунг, якщо він перестав функціонувати. Ми маємо великий досвід в обслуговуванні техніки саме цієї марки, маємо широкий асортимент запасних частин до всіх моделей техніки даного типу і зможемо в короткі терміни відремонтувати вашу несправну холодильну техніку. Наша компанія завжди до ваших послуг. Майстри виїжджають на адресу будь-якого дня тижня. Вихідні та святкові дні для нас зовсім не проблема!

Ремонт морозильних камер Samsung на дому

До послуг клієнтів:

  • Виїзд майстра в будь-який район (за вашим бажанням можливий терміновий виїзд). Професійна діагностика на найсучаснішому обладнанні.
  • Дрібний, середній, а так само капітальний ремонт застарілих моделей холодильників Самсунг.
  • Професійна консультація по догляду за холодильник і подальша експлуатація.
  • Перевірка працездатності після ремонту холодильників Самсунг на дому.
  • Гарантійне обслуговування здійснюється тільки з гарантійного талону, і в разі, якщо відремонтований вузол або замінена запчастина вийшли з ладу в установленому майстра термін. Термін гарантії безпосередньо залежить від ступеня зносу Вашого апарату і технічного стану на момент огляду.

Так само, ми пропонуємо знижки постійних клієнтів і пільгові категорії громадян при пред’явленні відповідного посвідчення.

Щоб ремонт морозильних камер Самсунг Львів не був для вас занадто витратним, врахуйте наступне: при перших ознаках поломки або неправильної роботи негайно викликайте майстра, який зможе оглянути ваш апарат і вивести свій вердикт; оберігайте внутрішні і зовнішні поверхні ударам або проколів; будьте уважні при установці своєї техніки (не встановлюйте поблизу опалювальних приладів); підключення повинно відбуватися тільки до окремо стоячих джерел живлення без використання будь-яких додаткових подовжувачів, трійників і т.п. Ці заходи безпеки допоможуть вам зберегти тривалу і безпечну роботу холодильного апарату.

«Які несправності характерні для холодильників Самсунг і їх причина? Кому довірити ремонт морозильних камер Самсунг на дому? Чому клієнти обирають нашу службу? Нижче відповідь на всі хвилюючі вас питання ».

Кожному користувачеві слід пам’ятати про те, що будь-яка поломка вимагає негайного усунення, інакше велика ймовірність пошкодження сусідніх життєво важливих вузлів, які відремонтувати, в деяких випадках, буває просто неможливо. Краще вчасно запобігти серйозну несправність, ніж переплачувати гроші на покупку нової морозильної камери.

Види робіт:

Заправка системи холодоагентом.

Пошук місця витоку холодоагенту.

Усунення витоків фреону.

Заміна електрики.

Усунення засмічень в зливний системі.

Заміна ущільнювальної гуми та іншої фурнітури.

Усунення намерзань в відсіках.

Перезважування дверей на зручній для користувача боку.

Заміна електронних датчиків.

Усунення несправностей в системі No Frost.

Ремонт або заміна мотор-компресор.

Заміна електронного модуля.

Заміна пускозахисного реле, терморегулятор, датчики температури.

Заміна випарника.

Запаювання пробоїн, якщо це можливо.

Заміна термостата.

Заміна вентилятори, конденсатор.

Заміна запобіжника, таймера.

Усунення скупчень води в камерах і під холодильником.

 І інші ремонтні заходи, що вимагають професійного втручання.