Потрібна допомога професіоналів? Бажаєте отримати якісний і недорогий ремонт морозильних камер Атлант? Чи не можете зрозуміти, чому морозильник перестав морозити? Ми допоможемо розібратися в ситуації, що склалася і встановити ступінь несправності.

Наша компанія надає своїм клієнтам якісне обслуговування холодильно-морозильної техніки і ремонт морозильних камер Атлант будь-якої категорії складності. Ми не тільки вміємо робити це якісно – ми робимо це максимально оперативно, що значно скорочує терміни очікування закінчення робіт фахівця. Наш механік не відніме у Вас багато часу – всі відновлювальні заходи проводяться досвідченими фахівцями, здатними швидко і безпомилково визначити місце поломки, зношені запчастини та приховані дефекти, які могли привести до некоректної роботи побутового приладу.

Ремонт морозильних камер атлант на дому Львів

Багаторічний стаж роботи і висока кваліфікація дозволяє нашим майстрам виконувати свою роботу не тільки якісно, ​​але і досить швидко. До того ж в наявності завжди є оригінальне і аналогічні деталі для здійснення заміни та інших ремонтних робіт, а саме:

Регулювання, заміна, ремонт і діагностика найрізноманітніших систем і запчастин морозильних камер;

Ремонт, заміна та діагностика компресора і його компонентів, а так само електричних частин;

Заміна зношені деталей і фурнітури, а так само освітлювальна лампа і індикаційний блок;

Заміна, прошивка, або ремонт керуючий блоком і інший електронний датчики;

Заправка морозильної камери фреон, пошуки місця витоку і пайка трубопровід;

Усунення засмічення капілярної трубки або дренажної системи;

Заміна гумової манжети на двері;

Заміна вилка, шнур, внутрішня проводка, електричні схеми і т.д .;

Усунення сторонніх шумів і витоку струму на корпус;

Будь-який інший ремонт морозильної камери Атлант;

Переваги професійного обслуговування

Безсумнівно, ремонт морозильної камери своїми руками, здається привабливою альтернативою, але це тільки в тому випадку, якщо ви маєте достатньо досвіду в проведенні подібних робіт і маєте технічну освіту. В іншому випадку дана витівка стане марною тратою часу, сил і фінансів. У своїй більшості, кустарний ремонт закінчується дуже плачевно для самої морозильної камери, і в підсумку все одно доводиться вдаватися до послуг професіоналів. Якщо ви не бажаєте надалі переплачувати або взагалі розпрощатися зі своєю дорогою технікою, краще не ризикувати і при перших же незначних ознаках несправності викликати майстра по ремонту морозильних камер на дому. До всього іншого Ви отримаєте:

  • Детальну глибоку діагностику і грамотний підхід до подальшого ремонту;
  • Подальше безпечне використання електроприладу;
  • Можливість виявлення прихованих дефектів, які в подальшому могли б привести до більш серйозних поломок;
  • Впевненість, що техніка завтра знову не вийде з ладу;
  • Гарантійне обслуговування в разі пошкодження відремонтованого вузла;
  • Можливість отримати приємну знижку при повторному зверненні в нашу службу;
  • Оперативне усунення будь-яких видів поломок прямо у вас на дому;
  • Безкоштовна консультація професіонал для подальшої експлуатації;
  • Терміновий виїзд і ремонт морозильних камер на дому в день оформлення замовлення;

Професійні поради:

1 – Уникайте використання морозильник в розетку з іншими електричними приладами, які споживають багато енергії, тому як може знизитися ефективність і продуктивність побутового приладу.

2 – Не використовуйте апарат через подовжувач – це може привести до поломки електронних вузлів через стрибки напруги.

3 – Не ставте техніку на підлоги з підігрівом і близько до опалювальних приладів, радіатори центрального опалення, кухонні плити, а так же впритул до навколишнього стін. Для зведеної циркуляції повітря і природне охолодження робочих частин необхідно залишати деякий простір не, менше 5 см.

4 – Не залишайте морозильну камеру без нагляду на тривалий час, наприклад, на час відпустки. Як би там не було, в електроприладах може виникнути коротке замикання або інші поломки під час вашої відсутності, що може викликати небажані наслідки.

5 – Для кращої продуктивності і продовження терміну експлуатації тримайте камери в чистоті і своєчасно розморожувати морозильник, не допускаючи велике утворення інію.