Викликати майстра для підключення пральної машини на будинок «Ремтех» .За умови здійснення підключення пральної машини оцінка вартості робіт входить у вартість установки і додатково не стягується. Оцінка вартості робіт з підключення пральної машини оплачується тільки в разі відмови від проведення робіт. Вартість деталей, необхідних для правильної установки пральної машини, визначає майстер після виявлення несправності.

Дана інформація не є публічною офертою.

Для того щоб правильно зробити установку і підключення сучасної пральної машини вбудованого або окремого типу, необхідно володіти відповідними знаннями. Помилки при виконанні цієї роботи можуть мати серйозні наслідки: виходом пристрою з ладу, затопленням або загорянням в приміщенні, а також ураженням електрострумом. Не завжди правильно зможе виконати підключення пральної машини навіть сантехнік, тому таку роботу повинен виконувати фахівець, знайомий з усіма нюансами процесу.

Щоб швидко і правильно підготувати техніку до роботи, викличте для установки і підключення пральної машини майстра Ремтех. Наші фахівці мають великий досвід і можуть зробити підключення пральної машини на кухні або у ванній кімнаті в повній відповідності з побажаннями клієнта.

Виклик майстра для підключення пральної машини у вас на дому

Ми працюємо з будь-якими марками побутової техніки, при цьому розташування барабана і тип завантаження значення не мають. Щоб максимально заощадити час, можна викликати фахівця ще до того, як техніка буде доставлена ​​до вас додому. Він зробить відповідну підготовку, а коли апарат привезуть, розпакує його, видалить транспортувальні елементи і переконається, що машина ціла і готова до установки.

Монтаж пральних машин Львів

Підключення пральної машини до водопроводу і каналізації. На цьому етапі зливний шланг під’єднується до сифона раковини або ванни, а також проводиться установка заливного шланга, фільтрів і інших елементів для забезпечення подачі води.

Підключення пральної машини до електромережі. Для цього використовується трьохпровідний кабель, спеціально під нього встановлюється розетка. Другим кінцем провідник з’єднується з електрощитком. Якщо з’єднання виконано двопровідним кабелем, в щитку необхідно встановити додатковий УЗО.

Вартість підключення пральної машини

Ознайомитися з цінами за роботи по установці пральних машин можна в прайс-листі. Суми вказані без урахування вартості деталей. Також уточнити вартість підключення пральної машини і викликати майстра можна по телефону, або залишивши заявку онлайн.